O firmě

ASK - REAL, realitní a inženýrská kancelář

ASK-REAL, spol. s r. o. – realitní a inženýrská kancelář je dnes firmou poskytující kompletní portfolio služeb v oblasti nemovitostí - od klasické realitní činnosti , přes činnosti v oblasti zajištování výstavby bytových a průmyslových staveb, správy nemovitostí, až po financování a danovou problematiku. V souvislosti s naší činností využíváme služeb spolupráci s množstvím externích firem a specialistů v různých oborech.

Rok 1996 vzniká ASK-REAL realitní kancelář, jako fyzická osoba. Od svého vzniku je kancelář členem Exkluzivního klubu realitních kanceláří.

Rok 1997 jsme otevřeli pro klienty vlastní kancelář v Jihlavě, Palackého ulici. Od počátku činnosti jsme se zabývali klasickým zprostředkováním prodeje nemovitostí.

Rok 1998 jsme změnili formu podnikání realitní kanceláře na společnost s ručením omezeným. Na základe vzrůstajících požadavků klientu, významně narostla činnost naší kanceláře v oblasti správy domu a v oblasti inženýrské činnosti.

Rok 1999 od tohoto roku provozujeme svoji vlastní internetovou doménu, jako prezentaci kanceláře na internetu.

Rok 2003 máme uzavřené pojištění odpovědnosti za škody vzniklé třetím osobám v důsledku realitní činnosti naší kanceláře u pojištovny Generali, a.s., což je povinností každé seriózní a profesionální realitní kanceláře.
Asociace realitních kanceláří České republiky Zpravodajský server iDNES.cz Evropský klub realitních kanceláří HOME STAGING