Správa nemovitosti

ASK - REAL, realitní a inženýrská kancelář

ASK-REAL, spol. s r. o. patří mezi nejsilnejší společnosti na Vysočině, nabízející komplexní služby v oblasti správy nemovitostí, zastupování vlastníků a ochrany jejich zájmu. V rozsahu služeb, daných příslušnou smlouvou o správě nemovitosti přebíráme, jako správci, povinnosti vlastníka nemovitosti, vyplývající z platných zákonů a prováděcích předpisů, vč. odpovědnosti.

Z tohoto důvodu u nás vlastníci nemovitostí najdou kvalitní zázemí a dlouholeté zkušenosti v oblasti provozně technické, stavebně technické, ekonomické, právní, inženýrské, a dalších činností dle požadavku vlastníka a vzájemné dohody.

Program 1 - pro majitele komerčních a jiných nemovitostí
správa komerčních budov, domu, nebytových prostor, polyfunkcních objektu, výrobních a skladových areálů, apod.

Program 2 - pro společenství vlastníků bytu a družstva vlastníků bytu
kompletní zajištění správy nemovitostí pro společenství vlastníků bytových jednotek a pro družstva vlastníků, s profesionálním prístupem, zajímavou cenu a možností zajištění nadstandardních služeb, viz. podrobný popis služeb

Svěřte starosti se správou svého majetku do rukou zkušených odborníku, zachovejte tak svůj majetek pro další generace a užívejte si prospěchu, který Vám prináší.
Asociace realitních kanceláří České republiky Zpravodajský server iDNES.cz Evropský klub realitních kanceláří HOME STAGING